[Jack Rozparovač!]
V Londýně řádí masový vrah, který se zaměřuje na plebejské ženy. Učiní jeho kratochvílím někdo konec, nebo se do vyšetřování zapletou vaše postavy natolik, že se samy stanou oběťmi? Jaká je cena lidského života prozradí první dějová linka tohoto roku - zapojte se a zjistěte, co za hrůzy se skrývá v křivolakých uličkách plných stínů.

Clockwork Magic - Registrace

Registrací na „Clockwork Magic“ souhlasíte velice zjednodušeně s tím, že se nebudete chovat jako hňup. Obvykle je to snadné, stačí nepsat nic urážlivého, nevhodné komentáře si nechávat pro sebe a zkusit trochu taktu. Řiďte se selským rozumem. Neporušujte zákony. Smíte nadávat jako straka, když to hezky zveršujete, a rasismus je přípustný pouze proti nebetyčné hlouposti. Mějte na paměti, že na fóru nejste sami, pohybují se tu všechny možné věkové kategorie a občas i kentauři. Pročtěte si pečlivě veškeré dostupné texty (FAQ) a respektujte prosím změny v našem herním světě.

Rozhodnete-li se registrovat, souhlasíte s tím, že se zde ukládá vaše IP, i když žádné z vámi uvedených údajů neposkytneme třetí straně. Neručíme ovšem za nic. Vaše příspěvky mohou být přesunuty či smazány, pokud nevyhovují pravidlům slušného chování, pro provinilce následuje varování a v horším případě odstranění účtu a trvalé zablokování přístupu. Komu se to nelíbí, nechť urychleně využije křížku nahoře vpravo a už se nevrací.

Registrací získáte přístup k dalším částem fóra, kde můžete po pečlivém pročtení materiálů přistoupit k samotné registraci vaší postavy. V tuto chvíli ještě zadáváte údaje o sobě, jako uživatelské jméno zvolte ovšem jméno a příjmení vaší postavy, pod kterými tu budete vystupovat.