[Jack Rozparovač!]
V Londýně řádí masový vrah, který se zaměřuje na plebejské ženy. Učiní jeho kratochvílím někdo konec, nebo se do vyšetřování zapletou vaše postavy natolik, že se samy stanou oběťmi? Jaká je cena lidského života prozradí první dějová linka tohoto roku - zapojte se a zjistěte, co za hrůzy se skrývá v křivolakých uličkách plných stínů.

Herní čas

Všechno důležité a tajnůstkářské se skrývá právě tady. Dotazy, oběžníky, sem tam nějaká ta křišťálová věštba... Důrazně doporučeno prošmejdit.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hodinář
Administrátor

Herní čas

Příspěvek od Hodinář » 24. 12. 2017 0:03

Máme rok 1895, ovšem nacházíme se v alternativním světě - není třeba držet se striktně historie, co se týče třeba odívání nebo techniky, byť počítače samozřejmě ještě neexistují, k dopravě používáme převážně drožky nebo vlastní nohy (volitelně pro bohatší první modely automobilů nebo horkovzdušné balony) a telefony jsou značně... ukotvené. Elektřina i voda jsou zavedeny ve většině domech (tedy, v těch, co si to mohou dovolit), ale spotřebiče jako lednička ještě nejsou nijak rozšířené a rozhodně nevypadají jako ty dnešní.

Ubíhání herního času je nyní v počátcích a při menším počtu hráčů neřízené - podnebí i čas si určují sami hráči, jak se jim hodí, jinak řečeno. Jakmile nás bude víc a tento systém už nebude vyhovovat, nahodí se nový režim, kdy jeden herní den potrvá zhruba dva reálné týdny, aby se stihlo odehrát něco kloudného.

Odpovědět