[Jack Rozparovač!]
V Londýně řádí masový vrah, který se zaměřuje na plebejské ženy. Učiní jeho kratochvílím někdo konec, nebo se do vyšetřování zapletou vaše postavy natolik, že se samy stanou oběťmi? Jaká je cena lidského života prozradí první dějová linka tohoto roku - zapojte se a zjistěte, co za hrůzy se skrývá v křivolakých uličkách plných stínů.

Zakládání témat

Všechno důležité a tajnůstkářské se skrývá právě tady. Dotazy, oběžníky, sem tam nějaká ta křišťálová věštba... Důrazně doporučeno prošmejdit.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hodinář
Administrátor

Zakládání témat

Příspěvek od Hodinář » 24. 12. 2017 21:43

V tuto chvíli je zakládání nových témat (alias míst ke hraní) POVOLENO s tím, že je hezké poslat je nejprve aspoň letmo ke zkouknutí vedení :D Proč? Nechceme, aby se nám nedopatřením přemnožila velmi podobná místa.
Každý herní "topic" určuje místo, kde bude pravděpodobně hrát i někdo další než vy, proto zvažte, jestli se vůbec vyplatí zakládat. Položte si nejprve otázku: Budu tam hrát i já? Jak často? Aspoň dvakrát, třikrát...? Obecně je doporučeno pohybovat se v už založených topicích, ale takhle na začátku jich zatím není mnoho. Proto vítáme i vaše nápady!

Předmět topicu vždy pojmenuje místo, první příspěvek je pak obšírnější a pokud možno objektivní popis místa, včetně případného NPC (obsluha, prodavač).

Odpovědět